Sea Destiny
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sea Destiny

Forum dedicat lui Ionela
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ianina
Founder
Founder
Ianina


Numarul mesajelor : 240
From : un loc din povesti
Data de inscriere : 08/06/2007

... Empty
MesajSubiect: bun venit   ... Icon_minitimeMier 20 Feb 2008 - 19:04

Bun venit pe Sea-Destiny ma bucur ca sunt prima care te intampina, sper ca aici sa te simti ca intr-o casa, famile. Un text de dragoste frumos.
"Dragostea pluteste in aer, dar nu toti o prind."
Sus In jos
tunelos
Newbie
Newbie



masculin Numarul mesajelor : 4
From : vaslui
Data de inscriere : 20/02/2008

... Empty
MesajSubiect: ...   ... Icon_minitimeMier 20 Feb 2008 - 19:11

tunelos a scris:
Ce suflet am ca nu te am,as vrea in gol acum sa sar,cand oi ajunge la pamant sa zbor,din zbor sa ma agat de un nor care sa ma poarte asa usor...la tine:-*




... 106wu8l
Sus In jos
Terin
Admin
Admin
Terin


Altele / Nu dezvălui Numarul mesajelor : 161
From : Ynimuria
Hobby-uri : Techs
Data de inscriere : 07/06/2007

... Empty
MesajSubiect: Bun venit!   ... Icon_minitimeMier 20 Feb 2008 - 19:58

        Bun venit, Tunelos.

    Iti doresc sa te simti bine la noi, ma bucur mult ca te-ai inscris si iti doresc sa ai o sedere placuta.
Sus In jos
https://sea-destiny.forumgratuit.ro
tunelos
Newbie
Newbie



masculin Numarul mesajelor : 4
From : vaslui
Data de inscriere : 20/02/2008

... Empty
MesajSubiect: Re: ...   ... Icon_minitimeMar 26 Feb 2008 - 14:41

Te chem in gandul meu la mn, si vine doar o muza din subconstient, no vad dekat la kipui sia tai oki ea are, mapropii ka sa pot fi mai atent, esti tu, vai ce bucurie, si incerk sa o sarut, si drept raspuns nu pot sa te ating, nu mie deajuns, si incerk iar si iar dar tot nimik, apoi un pik kate un pik vad ka d fapt e doar subkonstientul iara tu... , ...tu esti departe!
Sus In jos
tunelos
Newbie
Newbie



masculin Numarul mesajelor : 4
From : vaslui
Data de inscriere : 20/02/2008

... Empty
MesajSubiect: Re: ...   ... Icon_minitimeMar 26 Feb 2008 - 14:43

Sa mergem pe taram d basm in infloritele gradini,ku randuri multe d arbusti si ku 1000 trandafiri,sa ne iubim in foisor si sa vedem mii d lumini in infloritele gradini!si kand iesim din foisor in iarba proaspata kalkam si din instinct ne sarutam!un firicel d ploaie vad kum kurgencet p fruntea ta,ku mana mea eu trek pe kiputi sincep usor a saruta,t duk din nou in foisor kaci ploua si esti uda toata,te prin in brate te dezbrak usor si te imbratisez deodata,lumini d prin gradini ne vad si ploaia ne priveste si facem amandoi amor fara kiar sa ne pese!
Sus In jos
tunelos
Newbie
Newbie



masculin Numarul mesajelor : 4
From : vaslui
Data de inscriere : 20/02/2008

... Empty
MesajSubiect: Re: ...   ... Icon_minitimeMar 26 Feb 2008 - 14:44

As vrea sa mergem undeva in Alpi, la o cabana clasica nemteasca, cu pub si cu parcare si garaj, masina so parcam in fata, sa urcam singuri si stingheri pe drumuri asfaltate totusi, sa ne simtim ca nicaieri, si inima-mi sa vrea sa te sarute, sa tot urcam si cum urcam in urma noastra lasam llumea toata, si vrem sa ne simtim ca nicaieri si sa fim suflete perece, ajungem sa vedem ciar peste munti, sa vedem crestele abrupte,si ma privesti, si te privesc si eu, si inima vrea iar sa te sarute, ciar de e frig noi ne simthm can rai, si ma opresc un pic, ma uit la tine cu mana trec prin parul tau si stai, te lasi usor cual meu sarut pe buze, si te sarut cu patima si simti ca tremur din a mea fiinta, tot te intrebi cum de iubesc asa si ti se pare fara de putinta dar vrei sa ma iubesti de sar putea, te daruiesti cu dulcea ta fiinta!
Sus In jos
Continut sponsorizat





... Empty
MesajSubiect: Re: ...   ... Icon_minitime

Sus In jos
 
...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sea Destiny :: Ganduri si amintiri ::    Creatia ta, cunoasterea lumii-
Mergi direct la: