Sea Destiny
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sea Destiny

Forum dedicat lui Ionela
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Siomna Patruleasa

In jos 
AutorMesaj
Terin
Admin
Admin
Terin


Altele / Nu dezvălui Numarul mesajelor : 161
From : Ynimuria
Hobby-uri : Techs
Data de inscriere : 07/06/2007

Siomna Patruleasa Empty
MesajSubiect: Siomna Patruleasa   Siomna Patruleasa Icon_minitimeMar 3 Iul 2007 - 18:57

This post was lovingly crafted with Pawsoft Fass, the (F)orum (ass)istant

Simona Patruleasa: prezinta Sport la Antena1 .

Data si locul nasterii: 17 noiembrie 1974, Ramnicu Valcea
Studii: Facultatea de Drept

Siomna Patruleasa Simona11

Scopul suprem in viata: "Sa-mi vad parintii fericiti, iar daca pot si eu sa contribui la asta, e cu atat mai bine "

Cum a intrat in Televiziune: In urma cu un an niste prieteni au vazut anunt ca se cautau prezentatori de stiri la Realitatea TV si au indemnat-o sa-si trimita CV-ul. A fost selectata din 3000 de candidati. Cand a primit propunerea de a veni la Antena 1 pentru prezenta stiri sportive Simona nu a stat prea mult pe ganduri: “Dupa un consiliu de familie, la care apelez de cate ori trebuie sa iau o decizie importanta, am acceptat cu multa emotie si bucurie aceasta noua provocare”.

Siomna Patruleasa Simona10

Numarul de aprilie al revistei MAXIM a pregatit iubitorilor de sport o surpriza demna de lupta pentru titlu. Nu e vorba de un pictorial cu suporterii dinamovisti batuti de jandarmii de la Constanta, ci cu cea care, seara de seara, le zambeste iubitorilor sporturilor de la pupitrul stirilor sportive al Observatorului Antenei 1, Simona Patruleasa. Focoasa bruneta a renuntat la haine si s-a lasat fotografiata doar in lenjerie intima pentru MAXIM, spre deliciul admiratorilor.

Nu isi neglijeaza niciodata aspectul fizic si cu toate marturiseste ca nu recurge la un program special de ingrijire, ci unul de bun simt, Simona Patruleasa ne uimeste de fiecare data cu aparitiile sale impecabile.

E important sa fii ingrijita

Mereu atenta la aspectul sau fizic, Simona este de parere ca “e foarte important sa fii ingrijita, indiferent de cariera pe care o ai. Inseamna respect fata de propria persoana! Dar sa fii frumoasa nu este suficient pentru a avea succes. Atunci cand arati bine ai mai multa incredere in tine, iar increderea iti da putere sa reusesti in ceea ce ti-ai propus.”

Fara operatii estetice de dragul show-biz-ului

Siomna Patruleasa Simona12 Siomna Patruleasa Patrul10

Cu un simt estetic extraordinar, Simona marturiseste ca isi alege singura tinutele vestimentare, fara ajutorul vreunui stilist: “ma imbrac asa cum consider eu ca ma simt bine, cat mai comod.” Apeleaza insa la profesionisti pentru ingrijirea si stilizarea parului. “O data pe luna il vopsesc si fac un tratament.

Mi-am pus uneori si mese. O schimbare de look iti da intotdeauna o stare de bine.” Insa schimbarea o face mereu pentru a se simti bine in pielea ei. Nu ar fi niciodata de acord cu o operatie estetica doar de dragul ratingului si spune ca face sacrificii “doar pentru sufletul meu, ca sa ma simt bine in pielea mea.” Deocamdata merge la un centru de infrumusetate o data pe luna, iar “cand o sa trec de 50 de ani probabil ca o sa merg de trei ori pe saptamana.”

Multe salate si multa apa

Cat despre ingrijrea pe perioada rece, “imi protejez mai mult fata si mainile cu crème.” Simona Patruleasa, cea care recunoaste ca momentul decisiv care i-a schimbat viata a fost venirea la Antena 1, marturiseste ca pe timp de iarna un ceai si o muzica buna ii pun sangele in miscare. Iar pentru o silueta care incanta ochii publicului masculin la fiecare aparitie, Simona merge la sala de trei ori pe saptamana, “nu mananc paine decat foarte rar, iar dulciuri mananc cat mai putine, desi imi plac foarte mult. Atunci cand consider ca am pus 2-3 kg mananc mai multe salate si beau multa apa.”
Sus In jos
https://sea-destiny.forumgratuit.ro
 
Siomna Patruleasa
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sea Destiny :: Stars :: Succese si realizari-
Mergi direct la: