Sea Destiny
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sea Destiny

Forum dedicat lui Ionela
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 prima mea iubire... (sketch)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Terin
Admin
Admin
Terin


Altele / Nu dezvălui Numarul mesajelor : 161
From : Ynimuria
Hobby-uri : Techs
Data de inscriere : 07/06/2007

prima mea iubire... (sketch) Empty
MesajSubiect: prima mea iubire... (sketch)   prima mea iubire... (sketch) Icon_minitimeVin 11 Iul 2008 - 20:30

Prima mea iubire...

A fost cu ceva timp in urma.
Era o fata simpatica, dulce si delicata, cam tot ce-ti doreai la o fata si in timp ce eu credeam ca tin la prietena ei, am realizat ca ea ma iubea si ca simteam ceva pentru ea, a fost prea tarziu totusi. Chiar ea mi-a spus lucrul asta, ca a tinut la mine foarte mult, dar din prea multa teama nu credeam ca e posibil lucurul asta, crezand asa ceva inainte ca ea sa-mi marturiseasca ca a tinut la mine. Pana sa realizez lucrul asta, nu sa mai putut face nimic, trecand de a lungul unui an prin confuzie si dragoste neimpartasita, am ajuns la compromisuri peste tot, si sa ne apreciem mai mult, cu toate ca eu o iubeam. Nu cred ca intelegeam la acea varsta asa de bine cum si ce e dragostea, dar era ceva ce simteam pentru ea. Totul era superb atunci cand o vedeam, totul se schimba era ceva de vis. Au fost putine momente cand am stat cu ea impreuna, dar erau de neuitat. Primul meu sarut cu ea a fost inainte sa ma ia mama cu ea in Sicilia, urmand ca relatia noastra sa se raceasca, ultimele clipe au fost cand cineva din spitalul din Licata, Sicilia ma lasat sa sun pe cineva din Romania, desigur primul meu gand a fost la ea, asa ca am sunat-o pe ea. Nici nu i-am mai spus ca sunt in spital, pentru ca era suparata ca nu am mai sunat-o, ceva ce nu aveam cum sa fac din cauza problemelor cu mama acolo, fapt pt, care am ajuns si in spital. La intoarcerea in tara au mai fost 2 incercari, la urma cel mai placut fiind faptul ca am acceptat ca nu mai e nimic intre noi.


生死の循環が終わるはずだったが...


Ultima editare efectuata de catre Terin in Dum 14 Sept 2008 - 21:05, editata de 5 ori
Sus In jos
https://sea-destiny.forumgratuit.ro
Ianina
Founder
Founder
Ianina


Numarul mesajelor : 240
From : un loc din povesti
Data de inscriere : 08/06/2007

prima mea iubire... (sketch) Empty
MesajSubiect: ....../....   prima mea iubire... (sketch) Icon_minitimeVin 11 Iul 2008 - 22:12

=))) =)))Micul Eminescu:). Ap asteptam si urmatoarea dragoste, sterge mai titlul asta, ce zici de :" prima mea iubire" sau"prima si ultima", etc.=)))
Sus In jos
Terin
Admin
Admin
Terin


Altele / Nu dezvălui Numarul mesajelor : 161
From : Ynimuria
Hobby-uri : Techs
Data de inscriere : 07/06/2007

prima mea iubire... (sketch) Empty
MesajSubiect: :p   prima mea iubire... (sketch) Icon_minitimeVin 11 Iul 2008 - 23:04

Tongue flower prima mea iubire... (sketch) 610
Sus In jos
https://sea-destiny.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





prima mea iubire... (sketch) Empty
MesajSubiect: Re: prima mea iubire... (sketch)   prima mea iubire... (sketch) Icon_minitime

Sus In jos
 
prima mea iubire... (sketch)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Poveste de iubire

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sea Destiny :: Jurnal de bord :: Dragostea-
Mergi direct la: